Zásady ochrany osobných údajov "Jazdectvo pre každého" sú internetové stránky a zároveň aplikácia "My Horse" prevádzkované fyzickou osobou Štefan Marcin, Klimkovičova 1, Košice, 04023, Slovenská Republika, IČO 1086872006 ďalej len prevádzkovateľ. Spracovanie osobných údajov

1. Prevádzkovateľ postupuje pri spracovaní osobných údajov v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov), zákonom č . 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov a zákonom, ktorý tento zákon v zmysle vykonaní vyššie uvedeného nariadenia nahradí, zákonom č. 480/2004 b., o niektorých službách informačnej spoločnosti, zákonom č. 127/2005 Zb. o elektronických komunikáciách a ďalšími právnymi predpismi na ochranu osobných údajov.

2. Na účely užívania služby Serveru a Mobilné aplikácie Inzerentom a Záujemcom, najmä vkladanie Inzerátov a sprostredkovanie kontaktu medzi Inzerentom a Záujemcom, je Prevádzkovateľ oprávnený spracovávať osobné údaje Inzerenta a Záujemca alebo osobné údaje poskytnuté či zadanej Inzerentom či Záujemcom pri užívaní Servera (email, telefón, ipadresa, cookie, inzertné ID u mobilné aplikácie, popisné a fakturačné údaje u platieb).

3. Takéto spracovanie osobných údajov je zákonné, pretože je nevyhnutné pre výkon zmluvy, na základe ktorej Inzerent a Záujemca užívajú služby Servera a Mobilné aplikácie, a ktorej zmluvnou stranou je Inzerent alebo Záujemca, ako subjekt osobných údajov.

4. V konkrétnych prípadoch môže Prevádzkovateľ spracovávať osobné údaje nad rámec čl. 2. a 3. Podmienok, ak je takéto spracovanie nevyhnutné na účely oprávnených záujmov Prevádzkovateľa alebo tretích osôb, a to vždy v súlade so zákonnými požiadavkami na spracovanie osobných údajov.

5. Užívateľ súhlasí v zmysle zákona o niektorých službách informačnej spoločnosti s tým, že Prevádzkovateľ je oprávnený zasielať užívateľovi akékoľvek správy, obsahujúce informácie o novinkách, ktoré "Jazdectvo pre každého" ponúka.

6. Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú.

7. Všetky informácie o vkladaných inzerátoch, emailoch, telefónoch sú po pol roku od vloženia vymazané. Platobné údaje, faktúry sú archivované po dobu troch rokov.

8. Tento web využíva YouTube API k tomu aby vám priniesol aktuálne živé vysielania z podstránky Live streams. Podmienky používania YouTube nájdete - TU

Detaily používania Facebook aplikácie

9. Stránka jazdectvoprekazdeho.sk, ktorá je zároveň správcom aplikácie My Horse využíva na registráciu a prihlásenie aplikáciu Facebook "Jazdectvo pre každého" - ID 425429784657516.
Informácie sú vylučne použité na registráciu alebo prihlásenie užívateľa a overenie pravosti užívateľa. Stránka jazdectvoprekazdeho.sk uchovavá od užívateľa ktorý sa autentifikuje pomocou Facebook aplikácie len tieto údaje - email, meno a priezvisko, Facebook User Id. Ak si prajete byť vymazaný z aplikácie "Jazdectvo pre každého" prejdite do svojho profilu TU nájdite aplikáciu "Jazdectvo pre každého" a zvoľte zmazať. V prípade potreby vymazania účtu aj zo stránky jazdectvoprekazdeho.sk nám napíšte na info@jazdectvoprekazdeho.sk
Kontakt: info@jazdectvoprekazdeho.sk

Chcete sa dozvedieť viac alebo máte inú otázku ?
Napíšte nám!

MOJE POLOŽKY Inzerát v bazári Novú Stajňu Novú Službu Novú Udalosť